Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych to akcja integrująca pokolenia. Podczas naszych festiwali bawią się zarówno najmłodsi, jak ich rodzice! Już teraz możesz w prosty sposób przyłączyć się do naszej Bańkowej Ekipy i zorganizować festiwal w swojej miejscowości – więcej w zakładce dołącz do OFBM.
Kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwali Baniek Mydlanych, to magiczna podróż po miastach Polski i energiczne spotkania z mieszkańcami, których efektem są miliony baniek mydlanych, masa zabawy i uśmiechy na twarzach najmłodszych, nieco starszych, młodzieży, tatusiów, panów Piotrusiów, wszystkich Mam, kruchych blondynek, panów na trzech nogach i wszystkich pozostałych, których nie sposób wymienić.
Tym razem w trasę ruszymy Bańkowym Wozem Bojowym – Czyli wozem strażackim w barwach festiwalu, zatankowanym płynem do puszczania baniek, ze zbudowaną na dachu platformą Dj’ską.

Podczas festiwalu czekają na was liczne konkursy, animacje, strefy z darmowym płynem do ogromnych baniek mydlanych oraz strefy pokazowe!

Bańki Mydlane, masowo puszczane,
w całej Polsce, dobrze już znane,
znajdą ujście w każdy miejscu Polski,
przez miasta, miasteczka, gminy i wioski,
BAŃKOWY WÓZ BOJOWY pędzi baztroski,
Od plaży w Helu, po zamek Piasta,
puści bańki każdy: pan, dziecko, niewiasta.
Dołącz do naszej akcji, czym prędzej,
z każdym mieszkańcem- będzie nas więcej!

W każdym z nas drzemie dziecko? Chcielibyście przez moment poczuć się swobodnie? Wolni!? To bardzo łatwe! :)

Proste zasady:
Wystarczy przybyć w magiczne miejsce, przynieść swój sprzęt do baniek mydlanych i rozpocząć zabawę.

ZOBACZ VIDEO

Dołącz do OFBM

Już dziś możesz przyłączyć się do akcji Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych i zorganizować wydarzenie w ramach akcji w swoim mieście! To bardzo proste! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami lub zastosujesz do poniższych wskazówek.

  1.     Wybierz miejsce w swojej miejscowości i zgłoś się do administratora wybranej przez Ciebie przestrzeni chęć zorganizowania tam festiwalu. Jeżeli nie wiesz jak, napisz do Nas na Facebooku, skontaktuj się mailowo lub po prostu zadzwoń. Nasz pozytywny zespół z chęcią odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli jesteś przedstawicielem Gminy, Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Kultury, GOK’u czy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ten punkt z pewnością nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu J
  2.     Wybierz odpowiedni pakiet dla swojej miejscowości w zakładce sklep – jeżeli masz pytania, czekamy na kontakt. Pakiety festiwalowe to rozwiązania wspierające organizację festiwalu, w ramach których otrzymujesz wszystkie potrzebne atrybuty do przeprowadzenia wydarzenia. Wystarczy, że określisz ilość spodziewanych osób i wybierzesz odpowiednią dla siebie opcję.
  3.     Wybierz datę i zgłoś do Nas swoją miejscowość. My ze swojej strony będziemy promować Twoje wydarzenie w naszym serwisie www.ofbm.pl w zakładce trasa, utworzymy specjalne wydarzenie na Facebooku, z oficjalnego Fanpage’u Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych oraz wesprzemy Cię jeżeli pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości. Każda zgłoszona miejscowość bierze udział w losowaniu, w którym nagrodą jest przyjazd Bańkowego Wozu Bojowego na festiwal, któremu dopisze szczęcie.
  4.     Zgłoś do Nas swoją osobę i zostań oficjalnym koordynatorem festiwalu w Twojej miejscowości. Prześlij nam swoje zdjęcie i krótki opis, a my dodamy Cię do naszej Bańkowej Ekipy i umieścimy w zakładce KONTAKT w naszym serwisie. 

Znajdź siebie na zdjęciach z festiwalu w twoim mieście

Bawiłeś się z nami w swoim mieście ? Na pewno jesteś na zdjęciach. Odnajdź siebie i znajomych

Trasa festiwalu

Interaktywna mapa polski z zaznaczonymi miastami i datami które odwiedzimy w 2016

Partnerzy

Wdrożenia i utrzymanie sklepu internetowego

Skontaktuj się z nami

Organizacja Festiwali

Email: biuro@ofbm.pl

Nr. Telefonu: 123

Sklep

Email: biuro@ofbm.pl

Nr. Telefonu: 123

NEWS